آکادمی تاپ لرن

مقالات تاپ لرن

( 7 پست )

13 دلیل که چرا والدین باید مهارت های کدنویسی را به کودکان خود یاد دهند

دادن بهترین شانس موفقیت در آینده به فرزندتان و همچنین کمک به پیشرفت او در سال‌های رشدش، کاری است که هر پدر و مادری آرزوی انجام آن را دارد.

ورود به دنیای برنامه نویسی (سی شارپ) با استاد مدائنی

سلام خدمت همه شما عزیزان که تصمیم به یادگیری و آموزش برنامه نویسی گرفتید . در این مطلب به نحوه ورود و مسیر راه آموزش برنامه نویسی پرداخته ایم .

نحوه انتخاب زبان برنامه‌نویسی برای یادگیری

صنعت فناوری اطلاعات بسیار سریع در حال تغییر است. فناوری‌ها و زبان‌های برنامه‌نویسی که امروز وجود دارند، فردا آپدیت می‌شوند. روندها پیش می‌روند و بازار کار نیز به طور مداوم در حال نوسان است. بنابراین چگونه انتخاب کنیم که کدام زبان برنامه‌نویسی را برای یادگیری بعدی خود انتخاب کنیم؟ برای یافتن جواب مناسب، باید موارد زیادی را در نظر بگیرید، مثل:

برنامه‌نویسی برای سئوکاران

شاید این مسأله یکی دو بار از ذهن شما گذشته باشد که اگر می‌توانستم برنامه‌نویسی کنم، این کار بسیار ساده‌تر انجام می‌شد. اما این یک موضوع ترسناک است، به خصوص اگر شما از تخصص فنی خود مطمئن نیستید، و آنقدر مطالب آموزشی وجود دارد که نمی‌دانید از کجا شروع کنید.

از خودتان یک برنامه نویس بسازید - قسمت چهارم

برنامه نویسی هسته ای معجزه درآمدزایی محسوب می شود. یادگیری برنامه نویسی هسته ای باید در ابتدا با شناخت سیستم عامل های مختلف آغاز شود.

مقدمه ای بر برنامه نویسی Blockchain

ما حدس می زنیم که خوانندگان درباره BitCoin یا Ethereum چیز زیادی نشنیده اند. در این مقاله، ما نمی توانیم به طور کامل درمورد بیت کوین و تمام ارزهای دیجیتالی یا مجازی دیگر مثل Ethereum، Dogecoin، BlackCoin، Nxt، LiteCoin، PeerCoin و Dash صحبت کنیم، اما تکنولوژی پشت آن بسیار جالب است، یعنی BlockChain.

شروعی آسان با زبان برنامه نویسی PHP

آموزش برنامه نویسی پی اچ پی به زبانی ساده به شما کمک می‌نماید که با دید بهتری وارد دنیا وب شوید. زبان برنامه نویسی پی اچ پی بسیار هوشمند است.

logo-samandehi