دوره روانشناسی فروش برای برنامه نویسان

دوره روانشناسی فروش برای برنامه نویسان

دوره روانشناسی فروش برای برنامه نویسان

دوره روانشناسی فروش با گرایش مرور برای برنامه نویسان 

 

چرا نمیتوانیم خدمات و تخصص خود را ارائه دهیم ؟

 

واقعیت تلخ این روزهای متخصصین :

واقعیت تلخ این است که فارغ التحصیلان و فعالان حوزه فناوری اطلاعات (IT)  و کارشناسان نرم افزار که مسلط به زبان های برنامه نویسی و طراحی وب هستند و حتی افرادی از رشته های دیگر که به هردلیلی وارد حوزه ای تی شده اند، معمولا در طول دوره کسب تخصص سختی های زیادی متحمل می شوند تا به پختگی لازم رسیده و وارد بازار کار شوند.دلیل عمده سختی ها این است که دانش برنامه نویسی علاوه بر گستردگی و پیچیدگی های خاصی که دارد، روز به روز و بسیار سریع تکامل یافته و آپدیت می شود.بنابراین متخصص باید همیشه خود را به روز نگه دارد تا در میدان رقابت کم نیاورده و از گردش مالی شگفت انگیز این بازار بی نصیب نماند.

در این پروسه چندین ساله، متخصصین اطلاعات زیادی یاد می گیرند و تمرین می کنند و یاد می دهند که خیلی از آنها نیز به علت عدم تمرین مداوم و سروکار نداشتن مستقیم از حافظه کوتاه مدت پاک می شوند که یک فرآیند ذهنی طبیعی است.در این بین اما،یک حلقه گمشده هم وجود دارد که متاسفانه متخصصین این حوزه کمتر به آن توجه می کنند. این حلقه ، آشنایی با فروش و روش های ارائه خدمات و معرفی تخصص هاست.

این متخصصین که غالبا از ضریب هوشی و سطح اطلاعات بسیار بالایی برخوردارند،اگر می توانستند همزمان با رشد تخصص خود ،زمانی را هم به فراگیری علومی اختصاص بدهند که به آنها کمک کنند تمام ایده های ذهنی قابل اجرای خودشان را به راحتی به پول و اعتبار تبدیل کرده و خودشان را از حالت انتظار برای دریافت سفارش کار نجات دهند که این خود انگیزه بسیار مضاعفی برای ادامه فعالیت و شوق پیشرفت ایجاد می کند. نمونه ای از این مهارت ها آشنایی با اصول بازاریابی و فروش که در محوریت آنها،مذاکره تجاری قرار دارد و همچنین روشهای نوین تبلیغات هوشمندانه و علمی .

ما در این دوره به صورت مختصر و مفید شما را با روش های فروش و مشکلاتی که عموما هنگام برخورد با مشتری پیش می آید آشنا میکنیم و به نوعی باید ها و نباید هایی که در جلسه فروش نرم افزار و.....باید رعایت کنید را خدمت دوستان ارائه میدهیم

خوشحال میشویم اگر تک تک کاربران عزیز وب سایت تاپ لرن در این دوره شرکت کنند.

 با ما در این دوره رایگان و بسیار کاربردی همراه باشید...

 

این دوره در حال برگزاری است و هر بخش پس از ضبط منتشر خواهد شد .


پیش نمایش


لطفا سوالات خود را راجع به این آموزش در این بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید به سوالات در قسمت نظرات پاسخ داده نخواهد شد .

مدت زمان دوره: 01:29:00
راهنما! برای دانلود با دانلود منیجر(IDM) بر روی این لینک کلیک کنید.

معرفی دوره و سر فصل ها فن فروش برای برنامه نویسان

تاثیر اطلاعات زیاد از محصول در جلسه مشاوره

چرا مشتری توضیحات ما را فراموش میکند؟

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.