دوره کار آفرینی در اپلیکیشن (زیر نویس فارسی)

دوره کار آفرینی در اپلیکیشن (زیر نویس فارسی)

دوره کار آفرینی در اپلیکیشن (زیر نویس فارسی)

دوره کار آفرینی در Application به همراه زیر نویس فارسی ( پر فروش ترین دوره سایت Udemy )

 

این دوره توسط مایکل اسدی... کارآفرین , بازی ساز و سخنران تد تدریس می شود.

مایکل در سن 13 سالگی تجارت اپلکییشن را شروع کرد و در 15 سالگی توانست شرکت خودش را تاسیس کند که تمام کارمندان او فریلنسرهایی در دیگر کشورها هستند.

مایکل در این دوره به موضوعات فراوانی می پردازد و شما را با تکنیک هایی آشنا می کند که موفق ترین شرکت های بازی سازی و اپ سازی استفاده می کنند.

 شما به هیچ هزینه یا دانش فنی و کدنویسی نیاز ندارید و تنها چیزی که لازم دارید یک کامپوتر و اینرنت است.

4 جلسه ابتدا دوره رایگان است .

جهت اطلاع از تخفیف ها و دوره های جدید و بروز رسانی دوره ها عضو کانال تلگرام تاپ لرن با آی دی Top_Learn@ شوید.

خرید این دوره

لطفا سوالات خود را راجع به این آموزش در این بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید به سوالات در قسمت نظرات پاسخ داده نخواهد شد .

مدت زمان دوره: 06:58:00
راهنما! برای دانلود با دانلود منیجر(IDM) بر روی این لینک کلیک کنید.

معرفی دوره

در این بخش مایکل ابتدا با چاد مورتا (موسس چندین شرکت موفق اپ سازی) مصاحبه می کند و رمز موفقیتش را برایتان بازگو می کند. سپس شما را با تکنیک هایی ساده، ولی موثر و تضمین شده برای ساخت یک اپلیکیشن موفق آشنا می کند.

در این بخش با جردن شوتز، موسس استدیوی بازی سازی نینجا فیش مصاحبه می شود. او از ترفندهای بسیار جالب و کم هزینه ی خود برای بازاریابی اپ هایش می گوید و اینکه چطور می توان با کمی خلاقیت در بالای جدول برترین های اپ استور یا کافه بازار قرار گرفت.

در این بخش مایکل به قانون 20/80 پارتو می پردازد و اینکه چطور می توان در این بیزنس با کمترین تلاش بیشترین خروجی را گرفت.

در این بخش مایکل پا را فراتر گذاشته و با استفاده از تحقیقات علمی، ترفندهای گیمیفیکیشن، مطالعه ی شرکت های دیگر و... شما را با یک استراتژی جامع جهت موفقیت در این بیزنس آشنا می کند.

مایکل در این بخش با زک لاتا (موسس شرکت هک کلاب) مصاحبه می کند. او از موفقیت خود می گوید، اینکه چطور در سنین کم برنامه نویسی را آموخته و توصیه هایی را برای یادگیری برنامه نویسی می کند.

در این بخش با ترفندهای جالب کسب درآمد در اپلیکیشن آشنا می شوید، او به شما می گوید که موفق ترین بازیسازان و شرکت های بازی سازی، چه تکنیک هایی را بکار می برند. و اینکه فواید و مزایای مدل های مختلف درآمد زایی در اپلیکیشن چیست.

در این بخش با صفر تا صد بازاریابی آشنا می شوید. او موثرترین روش ها را می گوید و شما را با تکنیک های مختلف جهت قرار گیری در صفحات اول اپ استور یا کافه بازار، آشنا می کند.

در این بخش یاد می گیرید که چطور برنامه نویسی را به شکلی بسیار موثر یاد بگیرید، نه خود برنامه نویسی را. همچنین با یک فریمورک بسیار ساده آشنا می شوید که سرعت شما در بازی سازی 10 برابر می کند و کدنویسی با آن بسیار ساده است.

در این بخش با روش هایی کم هزینه برای بکار گیری بهترین فریلنسرها آشنا می شوید. چه برنامه نویسی میدانید چه نه این بخش کمک شایانی به شما خواهد کرد.

در این بخش با روش های اصولی بکار گیری گرافیک در اپ هایتان آشنا می شوید. همچنین به شما نشان می دهد که چطور با استفاده از قانون 20/80 با روش هایی بسیار ساده گرافیکی عالی بسازید.

در بخش پایانی توصیه هایی را برای موفقیت در این تجارت می آموزید.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.