آموزش رایگان لاراول ( Laravel )

تخفیف نوروزی
آموزش رایگان لاراول ( Laravel )

آموزش رایگان لاراول ( Laravel )

زبان  قدرتمند PHP یکی از برترین و محبوب ترین زبان های  برنامه نویسی در حوزه طراحی وب است. این زبان برنامه نویسی فریم ورک های بسیار زیادی دارد که لاراول یکی از آن ها است. عاملی که فریم ورک لاراول را از سایر فریم ورک های زبان PHP متمایز می سازد، محبوبیت زیادی است که در مدت زمان کوتاهی به دست آورده است. در حال حاضر اکثر شرکت های ایرانی و حتی خارجی برای استخدام نیروی برنامه نویس به دنبال افرادی میگردند که با این فریم ورک  آشنا باشند .
فریم ورک چیست؟
ابتدا برای شما این سوال پیش میاید  که فریم ورک چیست و چرا باید از آن استفاده کرد؟ فریم ورک یا framework در لغت به معنی چارچوب است. فریم ورک برنامه نویسی مجموعه ای از کتابخانه ها، استاندارد ها، دیزاین پترن ها و قوانین کدنویسی است که در یک چارچوب در اختیار توسعه دهندگان و برنامه نویسان قرار می گیرد تا از آن استفاده کنند. برای انواع زبان های برنامه نویسی ، فریم ورک های متعددی توسعه داده شده است. هر یک از این فریم ورک ها به منظور هدفی خاص ایجاد شده اند، برای مثال می توان به فریم ورک های توسعه وب، فریم ورک های توسعه اپلیکیشن موبایل و... اشاره کرد.
بنابراین برنامه نویسان و توسعه دهندگان از فریم ورک ها به عنوان بستری استاندارد برای طراحی و توسعه اپلیکیشن های خود استفاده می کنند. در فریم ورک ها بسیاری از کدها و دستورات به صورت از پیش نوشته شده استفاده هستند. این توابع و دستورات توسط توسعه دهندگانی با تجربه و متخصص آماده شده اند. برنامه نویسان با استفاده از فریم ها می توانند اپلیکیشن های خود را با سرعت، امنیت و کیفیت بالاتری بنویسند.
زمانی که در مورد فریم ورک های توسعه وب اپلیکیشن صحبت می شود، همیشه نام لاراول به میان می آید. از لاراول می توان به عنوان محبوب ترین فریم ورک زبان PHP یاد کرد. لاراول توانسته است به اولین گزینه توسعه دهندگان برای توسعه برنامه های پیچیده تحت وب تبدیل شده است. لاراول فریم ورکی مبتنی بر معماری MVC است که به صورت رایگان و متن باز ارائه شده است. این فریم‌ ورک امکانات هوشمندی در اختیار برنامه نویسان قرار می دهد و برنامه‌ نویسی را برای آن ها لذت بخش تر می‌کند. البته قبل از یادگیری لاراول باید آموزش دوره PHP پیشرفته  را تمام کنید و حداقل قادر باشید یک فرم لاگین ثبت نام به صورت Pure پیاده سازی کنید.
این فریم ورک در بین سایر فریم ورک های PHP از امنیت و سرعت توسعه بیشتری برخوردار است. از طریق لاراول شما قادر خواهید بود بدون اینکه تغییری در کدهای اصلی ایجاد کنید، عملکرد بسیاری از بخش ها را تغییر دهید. لاراول کتابخانه های بسیار متنوعی دارد و از اغلب کتابخانه های فریم ورک سیمفونی نیز استفاده می کند. همچنین این فریم ورک سرویس های مختلفی را برای برنامه نویسان ارائه می دهد. به عنوان مثال سرویس هایی همچون تأیید هویت، دسترسی‌های کاربران، کنسول Artisan، پرداخت و صورتحساب، کش، مجموعه‌ها و ... تنها گوشه ای از سرویس هایی است که این فریم ورک در اختیار برنامه نویسان قرار می دهد.


پیش نمایش


لطفا سوالات خود را راجع به این آموزش در این بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید به سوالات در قسمت نظرات پاسخ داده نخواهد شد .

جهت اطلاع از دوره های جدید ، بروز رسانی دوره ها ، تخفیف ها ، عضو کانال تلگرام ما با آدرس Top_Learn@ شوید .

در کانال هدیه و تخفیف های خوبی برای دانشجویان عزیز قرار میدهیم .

مدت زمان دوره: 00:09:00
راهنما! برای دانلود با دانلود منیجر(IDM) بر روی این لینک کلیک کنید.

اگر در باز کردن فایل ها مشکل داشتید آخرین نسخه win rar را نصب کنید و با km player مشاهده کنید .

معرفی دوره

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.