قیمت این دوره : 800,000 تومان
  • مدرس دوره : ایمان مدائنی ( رزومه )
  • تعداد دانشجویان این دوره : 0 نفر
  • تعداد ویدیوها : 0 ویدیو
  • مدت زمان دوره : 0:0:00
  • سطح دوره : پیشرفته
  • وضعیت دوره : در حال برگزاری
  • تاریخ آخرین بروزرسانی :
 فروش این دوره متوقف شده است.

آموزش ساخت پروژه با Asp.Net Core 5 و Microservice و Docker


Microservices یا معماری میکروسرویسی (MSA)، روش توسعه سیستم های نرم افزاری است و طی چند سال گذشته به طورچشمگیری محبوب شده است. اگرچه روش تعریف دقیق آن بسیار دشوار است، بسیاری از توسعه دهندگان این روش را برای  ایجاد برنامه های کاربردی تجاری سفارشی ترجیح می دهند.

معماری Microservice یک معماری سرویس گرا است و برای ساختن یک برنامه به عنوان مجموعه ای از سرویس های مرتبط به هم پیوسته که برای قابلیت های تجاری اجرا می شود، استفاده می شود. این امکان تحویل مستمر برنامه های کاربردی بزرگ و پیچیده را فراهم می کند همچنین سازمان را قادر می سازد تا پشته فناوری خود را گسترش دهد.

 

این دوره به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید برنامه های میکرو سرویس های مبتنی بر رویداد را با استفاده از آخرین نسخه هسته دات نت نسخه 5.0 ایجاد کنید. 

در حالی که برنامه های میکروسرویس را یاد می گیرید ، نحوه طراحی میکرو سرویس هایی را که از طریق پیام ارتباط برقرار می کنند ، از طریق HTTP Rest و همچنین از طریق SignalR Core ، تمرین خواهیم کرد. 

این دوره معماری MicroService را به شما می آموزد که در یک برنامه پردازش تصویر کاربرد دارد که از طریق آن می توانید کتابخانه های مهم موجود برای پردازش تصویر با C # را یاد بگیرید. 

شما می آموزید که چگونه تصاویر jpeg را به آرایه های بایت برای انتقال از طریق پیام پیام و همچنین از طریق کانال Http تبدیل کنید ، و نحوه ذخیره آنها در جداول دیتابیس را با فرمت آرایه بایت. . 

همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه تصاویر اصلی را از آرایه های بایت برگردانید. شما یاد می گیرید که چگونه میکرو سرویس های خود را dockerize کرده و از طریق فناوری docker-compose آنها را هماهنگ کنید. 

 

لطفا سوالات خود را راجع به این آموزش در این بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید به سوالات در قسمت نظرات پاسخ داده نخواهد شد.

فهرستـــ ویدیوها

مدت زمان دوره 00:00:00
راهنما ! جهت دریافت لینک دانلود تمامی قسمت ها بر روی این لینک .کلیک کنید.

نظرات کاربران در رابطه با این دوره

جهت ثبت نظر باید در سایت عضو شوید و یا وارد سایت شده باشید .