TopTips شروع به فعالیت کرد.

TopTips شروع به فعالیت کرد.

سلام به همه دنبال کنندگان سایت تاپ لرن از این که ما را همراهی می کنیم، تشکر میکنم.

تیم تاپ لرن جهت بهبود مهارت و دانش کاربرانش تصمیم گرفته فرآیندی رو ارائه بده که دانشجو های این سایت بتوانند از طریق استفاده از آن، سطح مهارت و دانش خودشان را بهبود ببخشند. اسم بخشی که میخوایم به شما ارائه بدیم TopTips هستش. 

 

هدف TopTips چیست؟

هدف TopTips ارائه مطالب به صورت Fundamental یا بنیادی هستش، بدین صورت که بعد از انتخاب مبحث مورد نظر، آن مبحث به صورت عمیق بررسی شده و بعد از آن که مستندات آن کامل شد، به صورت سریالی برای شما کاربران ارائه می شود.

 

تفاوت تیپ با مقاله ؟

شاید این سوال برای شما ایجاد شود که چه تفاوتی بین مقاله و تیپ هایی که قرار است ارائه شود وجود دارد. تفاوت اصلی آن ها در سیاست تولید محتوای و نحوه ارائه آن ها است. یک مقاله همیشه به صورت بنیادی مطلب رو برای شما ارائه نمی دهد و محتوای آن میتواند صرفا فقط یک بررسی کلی از یک مبحث یا یک موضوع باشد. اما یک محتوایی که ما به عنوان یک  تیپ به شما ارائه می دهیم همیشه دارای یک محتوای بنیادی هست و صرفا باعث میشود درک عمیقی از مبحث مورد نظر داشته باشید. ما این امکان رو هم برای شما فراهم کرده ایم که بتوانید ضمن این که مطلب را میخوانید بتوانید صدا آن هم بشونید!

بعد از تکمیل محتوای تیپ، یک voice نیز همراه آن منتشر میشود که آن ویس همان محتوا را برای شما بازگو می کند، اما به گونه ای روان تر و ساده تر که شما بتونید بهتر مطلب رو درک کنید.

 

دلیل ارائه TopTips چیست؟

ما به عنوان یکی از وب سایت ها تولید کننده محتوای آموزشی وظیفه داریم که کاربرانی که از محتوای ما برای کسب مهارت و دانش استفاده میکنند را به نحوی آموزش دهیم که بتواند خودشان را به عنوان یک متخصص در این صنعت معرفی کنند. طبق تجربه ای که ما از کاربران و دانشجویانی که چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین داشته ایم داشتیم، نیازمندی ها و سطح دانش آنها را به خوبی درک کرده ایم. حال به این نتیجه رسیده ایم که وقت آن رسیده که سطح کاربران خود چه از نظر نیاز و چه از نظر دانش فنی گسترش بدهیم تا کاربران بتواننده سطح فنی خود را ارتقا بدهند. 

 

سخن پایانی

امیدوارم بتوانیم بهترین ها را برای شما ارائه بدهیم، قبل از ارائه اولین تیپ بخش TopTips میتونید، ما را از نظرات خودتان آگاه کنید.


برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.