آکادمی تاپ لرن

مقالات تاپ لرن

( 8 پست )

13 دلیل که چرا والدین باید مهارت های کدنویسی را به کودکان خود یاد دهند

دادن بهترین شانس موفقیت در آینده به فرزندتان و همچنین کمک به پیشرفت او در سال‌های رشدش، کاری است که هر پدر و مادری آرزوی انجام آن را دارد.

چطور یک پروژه برنامه نویسی را مرحله به مرحله بسازیم

در مورد اینکه چطور برنامه نویسان پروژه هایی را می سازند که همه ما تحسین می کنیم، چیزهای زیادی گفته می‌شود. همه بخش هیجان انگیز و پر زرق و برق آن را می‌بینند که احتمالا مبتدیان هم، به دلیل کمبود تجربه، به آن توجه نمی‌کنند.

برای برنامه نویس شدن لزوما به این موارد نیازی ندارید

در این مقاله مواردی را بیان می‌کنیم که به درستی یا نادرستی با تصویر محبوب ما از آنچه برای برنامه‌نویسی لازم است، مرتبط هستند. آن‌ها انواع مختلفی هستند که داشتن آن‌ها خوب است و می‌توانند مفید باشند.

چگونه توسعه‌دهنده وب شویم؟

آیا به یادگیری توسعه وب علاقه دارید ولی نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ در این صورت مهم است که بدانید روش‌های مختلفی برای کسب مهارت‌های مورد نیاز برای به دست آوردن شغل پاره‌وقت و تمام وقت در این زمینه وجود دارد. توسعه‌دهندگان وب به چندین مسیر شغلی دسترسی دارند و از فرصت‌های شغلی فراوانی برخوردار هستند.

راهنمای شروع برنامه نویسی در سال 2020

در این مطلب، راهنمایی برای شروع برنامه نویسی (در سال 2020) برای شما عزیزان قرار دادم که کاملا براساس تجربه، دانش و مطالعات خودم هستش که میتونه در ابتدای راه کمی کمکتون کنه.

ارکان اصلی یادگیری برنامه‌نویسی برای مبتدیان

من بیش از 10 سال برنامه‌نویسی کرده‌ام. در طی این زمان، از کار کردن با افراد زیادی لذت برده‌ام، که از آن‌ها مطالب زیادی آموخته‌ام. من همچنین با دانشجویان زیادی کار کردم، کسانی که تازه از دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شدند و من مجبور بودم نقش یک استاد یا مربی را برای آنان داشته باشم.

از خودتان یک برنامه نویس بسازید - قسمت پنجم

برای برنامه نویسی سیستم شناخت زبان های برنامه نویسی مناسب و همینطور سیستم عامل های مختلف بسیار مهم است. برنامه نویسی سیستم نیاز به تمرین و قانونمندی دارد.

نکات طلایی و مفید برای شروع برنامه نویسی موفق

برای شروع برنامه نویسی موفق می بایست به چند نکته کلیدی و مهم توجه نمایید. محیط مناسب برنامه نویسی یکی از نکات شروع برنامه نویسی شناخته می شود.

logo-samandehi