نیم بها شدن ااینترنت تاپ لرن


  • 1397/11/27

خرید بک لینک :

2 بار سوالمو رد کردین !!!

4تا سوال دارم 

1-بک لینک بگیریم یا نه ایا جایی سراغ دارین مطمئن باشه یا نه سایت تازه راه افتاده

2-من تو مقالاتی که توی سایت میذارم کلماتی مثل حسابداری و مالیات رو لینک میدم صفحه اصلیم این بده یا خوب چون توی ویدئو گفته بودین کهبه پیج نامربوط لینک ندین به پیج اصلی که مرتبط هست چی ؟ ایا اینکه همه اون کلمات رو فقط به صفحه اصلی میدم بده ؟

3-یک شرکتی هست 6 تا سایت دااره هو ایز اینا هم یکیه و در هر سایتیش به سایت دیگش لینک داده ولی وبلاگ نیست سایت که الکی باشه تو فوتر هم مینویسه که متعلق به گروه فلان می باشد لوگو هم میذاره آیا این لینک دادن خوبه بده یا بی تاثیر اگر هو ایز عوض بشه چی؟

4-آیا واسه یه رقابت 30 هزارتایی صرفا میشه با محتوا که در هفته 3-4 تا گذاشته میشه بالا اومد اونم کپی؟الیته باذکر منبع ؟ بدون بک لینک میشه یا نه؟

ممنون

  • 1397/11/28
  • ساعت 09:13

1 - برای شروع میتونید بگیرید ولی بعد از مدتی نخرید 

2 - در دوره کامل توضیح دادم 

3 - لینک دادن خوبه و مشکلی پیش نمیاد

4 - رقابت سختیه ، مقاله به هیچ وجه نباید کپی باشه نیاز به بک لینک هم از سایت ها نعتبر دارید 


  • 1397/12/15
  • ساعت 18:32

در تایید صبحت استاد اضافه کنم که شما در سئو با کپی کردن محتوا به جایی نخواهید رسید . البته در زبان فارسی میشه کارهایی کرد مثلا شما محتوا را کپی کنید اما محتوایی جامع تر از سایتهای serp تولید کنید و اون رو با یه فیلم هر ترکیب کنید جواب میگیرید.

و پیشنهاد میکنم که  برای کلمات اصلی تون یه صفحه Landing جدا طراحی کنید و به اون لینک بدین و توی اون صفحه هم به پست های مرتبطش لینک بدین .  و صفحه اصلی رو فقط برای برندسازیتون استفاده کنید.

 


logo-samandehilogo-anjoman-senfi