سوالات متداول

  دانلود دوره ها

  در صفحه هر دوره یک باکس آبی رنگ، حاوی "جهت دریافت لینک دانلود تمامی قسمت ها بر روی این لینک کلیک کنید" می باشد. با دریافت این لینک می توانید تمام لینک ها را به IDM دهید و فایل ها را به صورت همزمان دانلود نمایید.

  بله، بعد از خرید تا هر زمان که دوره آپدیت شود شما به آپدیت های جدید دسترسی دارید.

  لطفا از آخرین ورژن Winrar استفاده کنید، در صورتی که مشکل شما حل نشد لطفا Windows defender سیستم خود را غیر فعال کنید و بعد اقدام به اکسترکت نمایید.

  همچنین ممکن است فایل دانلودی شما به شکل ناقص دانلود شده باشد، در این صورت از اتصال و سرعت اینترنت خود مطمئن شده و مجدد اقدام به دانلود نمایید.

  مدرک

  خیر

  تمام دوره های رایگان و نقدی دارای مدرک هستند. برای دوره های نقدی بعد از خرید، و برای دوره های رایگان بعد از دانلود یا مشاهده آنلاین تمام قسمت ها، می توانید از حساب کاربری خود، "دوره های خریداری شده من/رایگان من" درخواست مدرک بدهید. بعد از ارسال اطلاعات شخصی و تایید آن توسط کارشناسان می توانید از قسمت "مدارک درخواستی" مدرک خود را دانلود نمایید.

  تمام مدارک به صورت رایگان بر روی دوره ها ارائه می شود.

  اشتراک ویژه

  بعد از خرید اشتراک ویژه، شما از همان تاریخ و ساعت، به مدت یک ماه، به دوره های موجود در بخش "اعضای ویژه" دسترسی خواهید داشت و می توانید دوره ها را دانلود نمایید.

  logo-samandehi