تخفیف های امروز

مقالات تاپ لرن

( 285 پست )

بوت ‌استرپ 5 نسخه آلفا

BootStrap 5 نسخه آلفا منتشر شده است. تیم بوت‌استرپ ما‌ه‌ها تلاش کردند تا کارهایی که در v4 شروع کرده بودند را اصلاح کنند، و اگرچه پیشرفت خوبی داشته است، می‌خواهند باز هم ویژگی‌های جدیدی به آن بیافزایند.

چرا سرعت سایت هنوز مهم است

موفقیت در یک کانال رسانه‌ای مانند جستجوی ارگانیک به محتوا وابسته است. به طور خاص، تولید محتوای مفید قابلیت رتبه‌بندی را دارد. گوگل در به ‌روز رسانی‌های الگوریتمی اخیر خود، تا حد زیادی بر ترویج محتوای عالی و لینک‌های طبیعی، و جریمه محتوای ضعیف با لینک‌های نامشخص تمرکز کرده است.

نکاتی برای فریلنسر شدن به عنوان برنامه‌نویس

در همه جای دنیا به برنامه‌نویسان نیاز دارند. برای برنامه‌نویسان با توجه به مهارت‌های کدنویسی و توسعه کارهای فراوانی وجود دارد.

بهترین روش برای توسعه وب Frontend

وب به سرعت در حال حرکت است، و به طور منظم پیشرفت‌هایی در دستگاه‌هایی که روزانه بسیاری از افراد از آن استفاده می‌کنند به وجود می‌آید.

10 ابزار چت برای ارتباط بهتر تیم

وقتی در یک محیط تیمی در کنار یکدیگر کار کرده و ایده می‌دهید، به وسیله‌‌ی ارتباطی قابل اعتمادی نیاز دارید، جایی که همه اعضای تیم در حالی که در یک صفحه مشترک هستند ایده‌های خود را به اشتراک بگذارند. وقتی شما در یک فضای اداری فیزیکی در کنار هم کار می‌کنید ارتباط گرفتن راحت است. اما در مورد برقراری ارتباط از راه دور یا کار با فریلنسرها در سراسر جهان چطور؟

3 نکته ساده برای بهینه‌سازی مراحل ساخت لینک

در این مقاله سه ایده برای بهینه‌سازی فرآیندهای ایجاد لینک وجود دارد تا بتوانیم از آن‌ها بهتر و کارآمدتر استفاده کنیم.

5 مهارت برتر توسعه‌دهنده که شما را به یک قهرمان تبدیل می‌کند

برنامه‌نویسی مانند ساختن وسیله‌ای با لگو است. هر توسعه‌دهنده می‌تواند مجموعه جدیدی از لگو را انتخاب کند و طبق دستورالعمل‌ها آن را بسازد. این کار بسیار لذت‌بخش است. در مورد وارد شدن به این مسیر فکر کنید.

ML.NET چیست؟

ML.NET یک فریم‌ورک یادگیری ماشین (machine learning) منبع باز و cross platform برای پلت‌فرم توسعه‌دهنده NET. است.

ورود به دنیای برنامه نویسی (سی شارپ) با استاد مدائنی

سلام خدمت همه شما عزیزان که تصمیم به یادگیری و آموزش برنامه نویسی گرفتید . در این مطلب به نحوه ورود و مسیر راه آموزش برنامه نویسی پرداخته ایم .

نگاه سریع به تغییرات PHP نسخه ۸ : ویژگی ها و کارایی (بخش اول)

PHP نسخه ۸ ، نسخه اصلی بعدی PHP است که انتظار می رود تا پایان سال جاری (2020) منتشر شود. با توجه به محبوبیت سری PHP 7 ، توسعه دهندگان انتظار بیشتری از نسخه PHP 8 دارند. در ادامه نگاهی به تغییرات و ویژگی های این ورژن میکنیم.

4 نوع تحلیل کد که هر توسعه‌دهنده‌ای باید از آن استقبال کند

شما اغلب اصطلاح "تحلیل استاتیک" را می‌شنوید که به یک ابزار یا تکنیک شناخته‌شده اشاره دارد، به طوری که مطمئن می‌شویم تمام کدهای ما قبل از انتشار از تجزیه و تحلیل استاتیک عبور می‌کنند. اما نوع تحلیل استاتیکی که استفاده می‌کنید مهم است.

منابع خوب برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب

منابع خوب یکی از بهترین راهنماها برای هر طراح وب و توسعه‌دهنده‌ای می‌باشد. در این مقاله می‌خواهیم تعدادی منابع و ابزار با مجموعه گسترده‌ای از ویژگی‌ها را به شما معرفی کنیم.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
logo-samandehi