آکادمی تاپ لرن

مقالات تاپ لرن

( 4 پست )

معرفی NET Multi-platform App UI.

با NET. می‌توانید هر چیزی را بسازید. این یکی از دلایل اصلی است که میلیون‌ها توسعه دهنده، دات نت را به عنوان پلتفرمی برای شغل خود انتخاب می‌کنند و شرکت‌ها برای مشاغل خود بر روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنند. با استفاده از NET 5. تیم دات نت سفر خود را برای یکپارچه سازی پلت‌فرم NET.، قرار دادن NET Core. و Mono/Xamarin در کنار هم در یک class library پایه (BCL) و SDK آغاز کرده است.

زامارین ( Xamarin ) در مقایسه با React Native

در این مقاله می خواهیم بررسی کنیم که کدام مورد برای توسعه ی اپلیکیشن های ( Cross-Platform) چندسکویی ، Xamarin یا React Native بهتر است.یکی از راه های ساخت اپلیکیش های فوق العاده، انتخاب ابزار های مناسب است.ابزار های بسیاری وجود دارد اما ما درباره ی Xamarin و React Native صحبت خواهیم کرد و شما می توانید یکی از آن ها را در پروژه خود انتخاب کنید.

چرا برای توسعه برنامه موبایل از زامارین (Xamarin) استفاده کنیم؟

از آنجا که برنامه‌های تلفن همراه در وب‌سایت‌ها محبوبیت بیشتری را به دست می‌آورند، کسب و کارها و سازمان‌ها بیشتر بر روی توسعه برنامه‌ها تمرکز می‌کنند. برنامه‌های تلفن همراه عموما تجربه کاربری (UX) بهتری را نسبت به وب‌سایت‌ها ارائه می‌دهند، زیرا سریع‌تر اجرا می‌شوند و کاربر را قادر می‌سازند تا آفلاین کار کند.

استاندارد دات نت به قالب پروژه Xamarin.Forms می آید .

در این مقاله می خواهیم در مورد استاندارد زامارین دات نت صحبت نماییم و اینکه این ویژگی در قسمت زامارین فرم افزوده شده است و الان در vs2015 پیش نمایش دارد و لی کامل آن را می توان از vs2017 دید.

logo-samandehi