آموزش روش های اتصال به دیتابیس MySql با PHP

تخفیف نوروزی
آموزش روش های اتصال به دیتابیس MySql با PHP

آموزش روش های اتصال به دیتابیس MySql با PHP

با سلام خدمت دوستان علاقه مند به دنیای برنامه نویسی به خصوص علاقه مندان به PHP
همانطور که میدانید زبان قدرتمند PHP در حال حاضر نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا مورد استفاده برنامه نویسان تحت وب و حتی برنامه نویسان اندروید است. در این میان ما با استفاده از دیتابیس میتوانیم اطلاعاتی که در دیتابیس ذخیره کردیم را با استفاده از مهارت های طراحی وب و همچنین برنامه نویسی PHP به شکل های گوناگون به کاربران نمایش دهیم.

اما در این وضعیت ما باید در زبان برنامه نویسی PHP روشی را برای متصل شدن به دیتابیس را انتخاب کنیم که بتوانیم بهترین کارایی را داشته باشیم، از لحاظ امنیتی خطا های کمتری را داشته باشیم و بتوانیم با روش ها و متد های استاندارد و قابل قبول در سطح جهانی کار کنیم و روش های منسوخ شده را کم کم کنار بگذاریم.

ما در این دوره تمامی روش های ممکن برای اتصال به دیتابیس را در کنار هم یاد خواهیم گرفت و در آخر با استفاده از روش مقایسه بهترین روش ممکن برای اتصال را انتخاب و در نهایت با این روش و مطالب آموخته شده پروژه ورود و عضویت سایت را با رعایت نکات امنیتی باهم کار خواهیم کرد.

امیدوارم که این دوره برایتان مفید باشد و بتوانید از آموخته های خود که در این دوره به دست میاورید در پروژه های برنامه نویسیتان استفاده کنید.


پیش نمایش


لطفا سوالات خود را راجع به این آموزش در این بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید به سوالات در قسمت نظرات پاسخ داده نخواهد شد .

جهت اطلاع از دوره های جدید ، بروز رسانی دوره ها ، تخفیف ها ، عضو کانال تلگرام ما با آدرس Top_Learn@ شوید .

در کانال هدیه و تخفیف های خوبی برای دانشجویان عزیز قرار میدهیم .

مدت زمان دوره: 00:50:00
راهنما! برای دانلود با دانلود منیجر(IDM) بر روی این لینک کلیک کنید.

اگر در باز کردن فایل ها مشکل داشتید آخرین نسخه win rar را نصب کنید و با km player مشاهده کنید .

معرفی دوره

خوش آمدید به جلسه دوم از آموزش پروژه محور روش های اتصال به دیتابیس با PHP. در این جلسه به معرفی ابزار های لازم برای یادگیری و کار کردن با پروژه را معرفی می کنیم و تک تک تمامی آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

خوش آمدید به جلسه سوم از آموزش پروژه محور روش های اتصال به دیتابیس با PHP. در این جلسه به نصب ابزار های لازم برای یادگیری و کار کردن با پروژه میپردازیم و تک تک نرم افزار ها را به صورت کامل نصب و شخصی سازی می کنیم.

خوش آمدید به جلسه چهارم از آموزش پروژه محور روش های اتصال به دیتابیس با PHP. در این جلسه به متد ها و روش های ارسال اطلاعات وارد شده به سمت دیتابیس در Html میپردازیم و تک تک متد ها را کامل بررسی کرده و با آنها آشنا میشویم.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.