دوره حضوری و آنلاین آموزش پایگاه داده SQL Server 2022

پایگاه داده مجموعــه‌ای سیستماتیک از داده‌ها که انواع مختلفی دارد. داده ها به گونه‌ای سازمان‌دهی شده است که اطلاعات تفکیک شده در جداول را نگهداری می کند. این داده ها با ساختارهایی از ردیف و ستون‌ در جداول، مدل‌سازی شده اند. تنظیم داده‌ها به این صورت باعث می شوند تا به راحتی داده های ذخیره شده, قابل دسترسی، کنترل، بازنگری، به روز رسانی، مدیریت و سازماندهی باشند. هر سایت و هر سازمانی نیازمند ذخیره و بازیابی داده هااست.

ما در برنامه نویسان شما را با این دنیای جذاب آشنا می کنیم.

قیمت این دوره: رایگانــ
  • مدرس دوره : امیررضا طالب
  • تعداد ویدیوها : 0 ویدیو
  • مدت زمان دوره : 0:0:00
  • سطح دوره : متوسط
  • وضعیت دوره : درحال آماده سازی
  • تاریخ آخرین بروزرسانی : 1400/06/28
آموزش Profiler  در SQL

آموزش Profiler در SQL

آموزش ابزار SQL Profiler  برای اون دسته از دوستانی که به هر طریقی با SQL Server  سر و کار دارن نیاز هستش به طور مثال برای اون دسته از همکارانی که DataBase پروژه های خودشون روی این موتور قدرتمند قرار دادند می توانند رهگیری  انواع Request ها به بانک اطلاعاتیشون رو مانیتور کنند.

همچنین این دانش برای DBA  ها هم از واجبات هستش !

در ضمن سوالاتی از این ابزار در مصاحبه های کاری پرسیده میشه!

میتوان کندی درخواست های ارسالی به سمت دیتابیس و درخواست های دریافتی از بانک اطلاعاتی رو بررسی کرد و دلیل این مشکلات رو با هزینه زمانی کمتر پیدا کرد.

همچنین می توان با فیلتر کردن  Request های موجود با آپشن هایی که خود این ابزار در اختیار شما قرار میده به گزارش مدنظر خودتون برسید.

پیش نیاز: دانش سطحی از SQL  • این دوره به زودی آغاز میشود


فهرستـــ ویدیوها

مدت زمان دوره 0:0:00

نظرات کاربران در رابطه با این دوره

لطفا سوالات خود را راجع به این آموزش در این بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید به سوالات در قسمت نظرات پاسخ داده نخواهد شد و آن نظر حذف میشود.
جهت ثبت نظر باید در سایت عضو شوید و یا وارد سایت شده باشید .