قیمت این دوره: رایگانــ
  • مدرس دوره : ایمان مینایی
  • تعداد ویدیوها : 1 ویدیو
  • مدت زمان دوره : 0:21:00
  • سطح دوره : مقدماتی
  • وضعیت دوره : به اتمام رسیده
  • تاریخ آخرین بروزرسانی : 1396/11/10
آموزش Google Trends

آموزش Google Trends

آموزش گوگل ترندز به صورت رایگان برای اعضای سایت تاپ لرن قرار داده شده است . با توجه به این موضوع که در بسیاری از موارد دیده شده وب مستر ها و سئو کار ها به دنبال پیدا کردن کلمات کلیدی و یا برسی کلمات پیدا شده هستند . ما این اموزرش را برای شما دوستان قرار دادیم تا علاوه بر اشنایی شما با این ابزار قدرتمند بتوانیم به شما در تحلیل و انالیز کلمات کلیدی خودتان کمک کرده باشیم .

گوگل ترندز در سال 2004 میلادی به منظور تحلیل و برسی کلمات کلیدی راه اندازی شد بنابراین تمامی تحلیل های که در این وب سایت نمایش داده می شود از سال 2004 به بعد خواهد بود . همچنین شما در این ویدئو خواهید اموخت که چگونه کلمات برتر سرچ شده در هر کشور را مشاهده کنید تا با توجه به روز توجه مردم را مشاهده نمایید. علاوه بر این موضوع که شما می توانید سرچ های که بیشتر انجام شده را مشاهده نماید بلکه توسط این ابزار شما قادر خواهید بود با فیلتر بندی ها موضوعات مختلفی نیز دسترسی داشته باشید.

اگر شما یک وب مستر , ادمین , سئو کار و یا دارنده یک وب سایت حرفه ای هستید توسط این ابزار قدرتمند می توانید چندین کلمات کلیدی خود را به صورت یک جا با یکدیگر مقایسه نمایید . همچنین می توانید یک گزارش از شهر های پر سرچ را نیز مشاهده نماید این تمامی امکانات این ابزارقدرتمند نمی باشد . با مشاهده این ویدئو اموزشی بیشتر در مورد گوگل ترندز اطلاعات کسب نمایید .

سوالات و پیشنهادات خود را برای ما در بخش نظرات ارسال نمایید .
فهرستـــ ویدیوها

مدت زمان دوره 0:21:00
  • با مشاهده آنلاین جلسات در سایت ، هزینه اینترنت شما به صورت نیم بها محاسبه خواهد شد.

1
  • آموزش Google Trends

00:21:00

گوگل ترندز یکی از ابزار های پر قدرت برای مقایسه و نمایش جستجوی کلمات کلیدی مورد نظر شما در موتور جستجوی گوگل می باشد که به صورت رایگان برای تحلیل و انالیز در اختیار کاربران قرار گرفته است . با استفاده از این ابزار هر چه بهتر کلمات کلیدی خود را برسی نمایید.


نظرات کاربران در رابطه با این دوره

لطفا سوالات خود را راجع به این آموزش در این بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید به سوالات در قسمت نظرات پاسخ داده نخواهد شد و آن نظر حذف میشود.
جهت ثبت نظر باید در سایت عضو شوید و یا وارد سایت شده باشید .