بوت کمپ جاوا اسکریپت

محال است برنامه نویس وب باشید و به جاوااسکرپت و فریمورک های آن علاقه نداشته باشید، این زبان پستی و بلندی های زیادی را متحمل شده است و این روزها در اوج خود قرار گرفته است. زبانی جذاب و البته بسیار موفق که منظور ایجاد وب‌سایت‌های تعاملی، صفحات وب پویا، وب اپلیکیشن و حتی توسعه بازی مورد استفاده قرار می گیرد. این زبان در کنار css و html شگفتی ساز می شود و صفحات وب را به بهترین شمایل در می اورد. به جرأت می توان گفت پرکاربرد ترین زبان برنامه نویسی سال ۲۰۲۳ جاوااسکریپت است که یادگیری آن برای هر برنامه نویسی جزو واجبات است که در مسیر کاری خود به چالش برنخورد.
این زبان همه منظوره را می توان در اکادمی برنامه نویسان به بهترین شکل ممکن اموزش دید. 

پس زمان را از دست نده  و همراه ما شو...

قیمت این دوره: رایگانــ
  • مدرس دوره : امیرحسین نریمانی
  • تعداد ویدیوها : 1 ویدیو
  • مدت زمان دوره : 0:7:00
  • سطح دوره : متوسط
  • وضعیت دوره : خارج از دسترس
  • تاریخ آخرین بروزرسانی : 1400/08/18
 این دوره به علت کیفیت پایین از دسترس خارج شده است.
آموزش ساخت Live chat در NodeJS

آموزش ساخت Live chat در NodeJS

امروزه اکثر افراد به دلایلی همچون فاصله زیاد یا ویروس کرونا نمیتوانند حضور فیزیکی در جلسات، دورهمی ها و... داشته باشند. به همین سبب، از برنامه هایی استفاده میکنند که قابلیت ایجاد شبکه ای گفت و گو محور از راه دور را ممکن میکنند. 

در این دوره قرار بر این است تا یک شبکه برای گفت و گو و چت از طریق پخش زنده تصاویر و صدا ایجاد کنیم، و به کاربران امکان live chat بدهیم.

ما از تکنولوژی استاندارد این زمینه WebRTC و کتابخانه های peerJS و SocketIO استفاده خواهیم کرد، تا Media stream های کاربران را تحت شبکه به صورت آنی ذخیره کند، و مابین کاربرانی که اجازه دسترسی به live را دارند، توزیع نماید. همچنین از jQuery برای توسعه UI وبسایتمان استفاده میکنیم، و سرور خود را توسط NodeJS و Express پیاده سازی خواهیم کرد.

پیش نیاز: آشنایی سطح متوسط با NodeJS، آشنایی سطح متوسط با کتابخانه JQuery
  • این دوره به علت کیفیت پایین از دسترس خارج شده است