قوانین ویژه مدرسان

  • 1400/08/11

مدرسان گرامی لطفا به این موارد توجه نمایید:

مدرسان موظف هستند طی حداکثر 48 ساعت پاسخ سوالات و نظرات دانشجویان را بدهند.

مدرسان باید دوره های خود را به صورت کامل رکورد کرده و در سایت آپلود نمایند.

بعد از آپلود تمام قسمت ها، دوره در سایت منتشر خواهد شد.

لطفا در آپلود ویدیو و فایل های خود دقت نمایید، قسمت آپلود شده بعد از تایید امکان ویرایش و تغییر ندارد.

خواهشمند است در ویدیو ها به هیچ عنوان از اطلاعات شخصی (شماره همراه، سایت های شخصی، و ... ) استفاده نفرمایید، در صورت مشاهده چنین مواردی ویدیو تایید نخواهد شد.

لطفا در ویدیوهای خود تعهداتی که قادر به انجام آن نیستید را بیان نکنید (مانند آپدیت مادام العمر دوره، یا مواردی که انجام آن به عهده سایت است نه مدرس)، در صورت مشاهده چنین مواردی عواقب پیش آمده به عهده خود مدرس می باشد.

تمامی مدرسین که از قبل تایید شده اند برای شروع دوره جدید باید مراحل تایید عنوان و ویدیو معرفی را سپری کرده و بعد اقدام به رکورد کامل دوره نمایند.

کیف پول دوره تا زمانی که وضعیت دوره به اتمام دوره برسد قفل می‌ماند.

طبق قوانین سایت، عودت وجه به کاربر امکان پذیر نیست، مگر در مواردی که مشکلی از سمت مدرس ایجاد شده باشد، که به شرح ذیل می باشد:

- تاخیر در انتشار قسمت ها 

- تعداد نارضایتی های بالا از دوره

-  عدم پشتیبانی مدرس در زمان مقرر

- اعلام مستقیم مدرس به دانشجو در بخش نظرات یا پرسش و پاسخ

در صورت مشاهده موارد بالا، مبلغی معادل دو برابر قیمت آن دوره در کیف پول مدرس تا تعیین تکلیف نهایی به عنوان ودیعه نگه داشته می شود.

با توجه به هزینه های سنگین ماهیانه نگهداری دوره ها بر روی سرور، در چنین مواردی عودت وجه به صورت صد در صد از مدرس کسر می شود.

همچنین اگر دوره دارای هر گونه مسائل مشکل ساز باشد یا مدرس برای رفع مسائل پیش آمده همکاری های لازم را انجام ندهد، کیف پول مدرس تا تعیین تکلیف نهایی نیز قفل می ماند.

امکان رایگان کردن دوره های نقدی سایت وجود ندارد مگر این که تمام مبالغ دریافتی از دانشجویان دوره به آنها عودت داده شود .

در صورتی که مدرس به مدت طولانی فعالیتی در سایت نداشته باشد، سمت "استاد" از وی گرفته می شود.

در صورتی که مدرس به مدت یک ماه از دوره پشتیبانی نکند سمت "استاد" از وی گرفته شده و دوره بابت تعیین تکلیف در اختیار تاپ لرن قرار خواهد گرفت.

دقت داشته باشید دوره ای که در سایت تاپ لرن درج شود متعلق به تاپ لرن خواهد بود و تحت هیچ شرایطی از سایت حذف نخواهد شد و اگر مدرس دوره را در سایت و یا جای دیگری منتشر کند دوره در تاپ لرن رایگان خواهد شد.

در صورتی که دوره های نقدی مدرس 6 ماه از آخرین زمان بروز رسانی دوره بروز نشود تاپ لرن اجازه دارد دوره را رایگان کند یا فروش دوره را متوقف کند .

مدرسان موظف هستند قوانین مربوط به سایت را رعایت نمایند.

در صورت عدم همکاری مدرس، مجموعه تاپ لرن اجازه اخذ هر نوع تصمیمی در رابطه با دوره های مربوطه را دارد.

logo-samandehi