آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی در Adobe Muse

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی در Adobe Muse

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی در Adobe Muse

Adobe Muse چیست؟
Adobe Muse، نرم افزاری از شرکت Adobe می باشد که به ما امکان طراحی سایت بدون کدنویسی را می دهد. در نرم افزار های کدنویسی مثل دریم ویور، سابلایم تکست، VS Code، PHP Storm، Notepad++ و ... شما با تکنولوژی هایی مثل HTML، CSS و JS کد می زنید، ذخیره می کنید و صفحه را در بروزر خود باز می کنید. اگر مشکلی داشت هم دوباره به نرم افزار برگشته و کد را اصلاح می کنید تا خروجی درست شود. پس از آن هم یا صفحات استاتیک را در هاست آپلود می کنید، یا با Asp.net و PHP کد میزنید و یا قالب استاتیک خود را به یک قالب مثلا وردپرسی تبدیل می کنید. نرم افزار Adobe Muse برعکس این ماجرا است، یعنی شما مثل مثلا Adobe Photoshop وبسایتتون رو طراحی می کنید و بعد از اون Muse، وبسایت رو برای شما به کد HTML تبدیل می کند. با طی شدن این روند، بسیار بسیار طراحی سایت با سرعت بیشتر و انرژی کمتر و بسیار راحت تر انجام می گیرد.

همچنین Adobe Muse امکاناتی هم برای تبدیل وبسایت طراحی شده به قالب وردپرس دارد. استفاده های بسیاری می توان از Adobe Muse کرد که در اینجا نمی شود آنها را خلاصه کرد، نظیر طراحی اپلیکیشن تحت سرور موبایل و ... که به بخش های مختلف آن در دوره های متعدد وبسایت، خواهم پرداخت.
در این دوره ی آموزشی به طور کلی، به بخش های مختلف نرم افزار Adobe Muse خواهیم پرداخت و با استفاده از آن، دو وبسایت به صورت پروژه محور طراحی خواهیم کرد و روی سرور آپلود خواهیم کرد.

اگر شما ازجمله کسانی هستید که HTML بلدید، حتما این دوره را برای سرعت بشیدن به کارهایتان به شما پیشنهاد می کنم. به نظر خود من که چندسالی می شود که در این حوزه فعالیت دارم، با ترکیب Adobe Muse، HTML و WordPress می شود در کمترین زمان معجزه کرد!

خرید این دوره

پیش نمایش


لطفا سوالات خود را راجع به این آموزش در این بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید به سوالات در قسمت نظرات پاسخ داده نخواهد شد .

مدت زمان دوره: 04:42:00
راهنما! برای دانلود با دانلود منیجر(IDM) بر روی این لینک کلیک کنید.

معرفی دوره

در این جلسه به تمامی تنظیمات ساخت وبسایت جدید در نرم افزار Adobe Muse می پردازیم.

در این جلسه در کنار این که به بررسی ورک اسپیس نرم افزار می پردازیم، با هم Master ها را در Adobe Muse، بررسی خواهیم کرد.

در این قسمت به شما دوستان عزیزم یاد خواهم داد که چطور در نرم افزار Adobe Muse، اشکالی رو مثل دایره و مربع رسم بکنید که در کد، حالت svg داشته باشند و به آن ها سایه، خط دور، رنگ و افکت های دیگر مثل Bevel و Glow بدهید.

در این جلسه، به این خواهیم پرداخت که چطور فونت های خودتون رو به سه فرمت مورد نیاز وب تبدیل کنید و از آنها در وبسایتتان استفاده کنید. پس از خروجی، این فونت ها در هر سیستمی بدون مشکل باز خواهند شد.

در این جلسه، نحوه ی کار با بخش هایپرلینک رو در نرم افزار به شما آموزش خواهم داد. در این جلسه کمی هم به تفاوت http و https در لینک ها می پردازیم.

در این جسه با استفاده از کتابخانه ی ویجت ها منوهای افقی و عمودی رو خواهیم ساخت و تنظیمات اون رو بررسی خواهیم کرد.

در این جلسه به تکمیل مبحث منو ها می پردازیم و پس از آن، به شما آموزش می دهم که چطور اسلایدر، دکمه و ... بسازید و تنظیمات اون هارو همه رو از بر بشید!

در این بخش از آموزش، شما یاد می گیرید که چطور بدون کدنویسی فرم تماسی بسازید که پس از این که کاربر آن را پر کرد، محتویاتش برای شما ارسال شود. همچنین چطور فیلد های اون رو سفارشی کنید. درر این جلسه، به نحوه ی ساخت پنل هم در نرم افزار می پردازیم.

در این بخش، یاد خواهید گرفت که چطور کاری کنید که پس از این که موس روی آبجکت هایتان در صفحه رفت، رنگ، فونت و ... آن تغییر کند.

در این قسمت از آموزش، به شما بحث لایه بندی رو هم بصورت تئوری و هم عملی توضیح میدم.

در این جلسه، من به شما میگم که چطور میتونین توی نرم افزار خروجی html بگیرید و چطور فایل های پروژه هاتون رو برای بازکردن دوباره توی خود Adobe Muse، ذخیره کنین.

در این جلسه از دوره، شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک آبجکت ( تصویر، دکمه، متن و ... ) رو در یک قسمت از وبسایتتون پین کنید که تکان نخورد. حالتی مانند منوی بیشتر وبسایت ها و ...

در این جلسه، به شما آموزش می‌دهم که چطور با کلیک بر روی آبجکتی به بخشی از صفحه منتقل بشوید.

در این بخش از آموزش، باهم بخش های تنظیمات سایت ( Site Properties ) و تنظیمات صفحه ( Page Properties ) رو بررسی می‌کنیم.

برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.