بوت کمپ جاوا اسکریپت

محال است برنامه نویس وب باشید و به جاوااسکرپت و فریمورک های آن علاقه نداشته باشید، این زبان پستی و بلندی های زیادی را متحمل شده است و این روزها در اوج خود قرار گرفته است. زبانی جذاب و البته بسیار موفق که منظور ایجاد وب‌سایت‌های تعاملی، صفحات وب پویا، وب اپلیکیشن و حتی توسعه بازی مورد استفاده قرار می گیرد. این زبان در کنار css و html شگفتی ساز می شود و صفحات وب را به بهترین شمایل در می اورد. به جرأت می توان گفت پرکاربرد ترین زبان برنامه نویسی سال ۲۰۲۳ جاوااسکریپت است که یادگیری آن برای هر برنامه نویسی جزو واجبات است که در مسیر کاری خود به چالش برنخورد.
این زبان همه منظوره را می توان در اکادمی برنامه نویسان به بهترین شکل ممکن اموزش دید. 

پس زمان را از دست نده  و همراه ما شو...

قیمت این دوره: رایگانــ
  • مدرس دوره : مرتضی ابراهیمی
  • تعداد ویدیوها : 0 ویدیو
  • مدت زمان دوره : 0:0:00
  • سطح دوره : مقدماتی
  • وضعیت دوره : درحال آماده سازی
  • تاریخ آخرین بروزرسانی : 1400/09/29
 آموزش مقدماتی JQuery

آموزش مقدماتی JQuery

Jquery یک کتابخانه جاوااسکریپتی و البته محبوب ترین کتابخانه جاوااسکریپتی است که کمتر برنامه نویسی وجود دارد که با این کتابخانه آشنایی نداشته باشد(تقریبا اصلا وجود ندارد).

برنامه نویسی وب شامل دو قسمت سرور ساید و کلاینت ساید می باشد که بخش مربوط به کلاینت ساید آن تنها با زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت قابل پیاده سازی است. جدا از بحث های طراحی UI  جذاب با استفاده از جاوا اسکریپت بحث هایی مانند تبادل دیتا با سرور هم نیازمند دانش این زبان برنامه نویسی است. یادگیری و آشنایی با Jquery  به خاطر سادگی و قدرت آن باعث می شود که برنامه نویس های به جای نوشتن کدهای طولانی جاوااسکریپت از این کتابخانه استفاده کنند.

این کتابخانه، قدرت کار با المان های داخل صفحات وب ، شامل افزودن و ویرایش و حذف آنها را هم برای ما فراهم میکند.

برای آشنایی بیشتر با این کتابخانه این دوره آموزشی را با من همراه باشید  • این دوره به زودی آغاز میشود


فهرستـــ ویدیوها

مدت زمان دوره 0:0:00

نظرات کاربران در رابطه با این دوره

لطفا سوالات خود را راجع به این آموزش در این بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید به سوالات در قسمت نظرات پاسخ داده نخواهد شد و آن نظر حذف میشود.
جهت ثبت نظر باید در سایت عضو شوید و یا وارد سایت شده باشید .