قیمت این دوره: 350,000 175,000 تومان
 • مدرس دوره : حسن خسروجردی
 • تعداد ویدیوها : 4 ویدیو
 • مدت زمان دوره : 0:22:00
 • سطح دوره : پیشرفته
 • وضعیت دوره : در حال برگزاری
 • تاریخ آخرین بروزرسانی : 1402/03/07
ثبتـــ نام در این دوره ثبت نام در دوره
دوره آموزش پروژه محور Livewire

دوره آموزش پروژه محور Livewire

در دنیای ساخت وب اپلیکیشن های امروزی ، نیاز به ابزار های ساده و متناسب با تکنولوژی استفاده شده امری ضروری میباشد . بیایید با یک مثال ساده یکی از مشکلات بزرگ برنامه نویسان لاراول را باهم بررسی کنیم : فرض کنید شما به عنوان یک برنامه نویس لاراول، در حال طراحی و ساخت یک سامانه چت آنلاین یا چت روم هستید ، از آنجایی که فریمورک لاراول بر اساس زبان PHP  نوشته شده و این زبان هم در دسته زبان های سمت سرور میباشد، برای اعمال هرگونه تغییر نیازمند بارگذاری مجدد صفحه یا Refresh شدن صفحه هستید . حال فرض کنید با ارسال و دریافت هر پیام صفحه نیز ریفرش شود !!! این عمل باعث میشود تا کاربر شما به هیچ عنوان از این سامانه استفاده نکند . خب تا اینجا شما به عنوان یک برنامه نویس لاراول کار خود را به درستی انجام داده اید اما نیاز برنامه شما رفع نشده است . در این زمان احساس نیاز به یک زبان برنامه نویسی در سمت کاربر مانند جاوااسکریپت بیش از پیش حس میشود. اما جاوااسکریپت هم به تنهایی برای پیاده سازی یک سامانه چت آن هم بصورت خام مناسب نیست زیرا پیچیدگی بسیار زیادی دارد . راه حل بعدی استفاده از کتابخانه ها و یا فریمورک های موجود در این زمینه میباشد مانند React , Vue  و ... که استفاده از این نوع تکنولوژی هایی هم نیازمند زمان زیاد برای یادگیری و درگیر شدن با یک زبان برنامه نویسی دیگر است. دقیقا در این مرحله است که فریمورک لایو وایر Livewire به کمک برنامه نویسان لاراول می آید تا بدون درگیر شدن با زبان های برنامه نویسی سمت کاربر بتوانند نیاز های برنامه های خود را برطرف سازند.

در واقع لایو وایر یک فریمورک فول استک لاراول میباشد و این امکان را میدهد تا تمامی نیاز های یک برنامه نوشته شده با لاراول را برطرف سازیم و بتوانیم رابط کاربری پویا و مدرن طراحی کنیم.

فریمورک Livewire برای ساخت SPA یا Single Page Application بسیار مناسب بوده و این امکان را میدهد تا بدون نیاز به استفاده از کتابخانه هایی مانند ری اکت این کار را انجام دهید.

 

سرفصل های دوره : 

 

مقدمه ای بر Livewire
کار با کامپوننت ها در Livewire
Form Validation
 فرم ها
Events
Lifecycle
Pagination
Timeout
Auto Refresh Page
پروژه عملی : پیاده سازی ‌SPA
پروژه عملی : ساخت بلاگ
پروژه عملی : ساخت سامانه چت آنلاین


پیش نیاز های دوره :

 1. تسلط به Laravel
 2. تسلط به HTML , CSS

فهرستـــ ویدیوها

مدت زمان دوره 0:22:00
 • با مشاهده آنلاین جلسات در سایت ، هزینه اینترنت شما به صورت نیم بها محاسبه خواهد شد.

1
 • معرفی دوره

00:02:32

معرفی دوره

2
 • پیشنیاز ها - ابزار مورد نیاز

00:04:28

پیشنیاز ها - ابزار مورد نیاز

3
 • سرفصل های دوره

00:08:00

سرفصل های دوره

4
 • livewire چیست ؟ چرا باید از livewire استفاده کنیم؟

00:07:27

livewire چیست ؟ چرا باید از livewire استفاده کنیم؟

دوره های دیگر مدرس

مشاهده همه دوره ها

نظرات کاربران در رابطه با این دوره

لطفا سوالات خود را راجع به این آموزش در این بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید به سوالات در قسمت نظرات پاسخ داده نخواهد شد و آن نظر حذف میشود.
جهت ثبت نظر باید در سایت عضو شوید و یا وارد سایت شده باشید .